سفارش بازار یا market order

تبلیغات

فرهنگ ایران نما

ایران نما یعنی نمایی از شکوه فرهنگی ایران باستان که به ما می آموزد:

- از ریختن آشغال و زبانه و فاضلاب و حتی آب دهان درون آبهای روان، رودخانه ها و دریا خودداری کنید.

- در مصرف آب صرفه جویی کنید و آنرا برای مصارف بی ارزش مانند شستن زمین هدر ندهید.

- در محیط زیست و اماکن سرسبزی که برای گردش میروید آشغال نریزید.

- از درختان نگهداری کنید. درخت بکارید. برای ساخت خانه، درخت و کوه ها را ویران نکنید و روی کوه یا حتی دامنه آن ساخت و ساز نکنید. برای ساخت خانه یا دید بهتر منظره، درختان را به عمد خشک نکنید.

- در آثار باستانی یادگاری ننویسید. این کار فقط یادگار بیسوادی و بی فرهنگی و بی شعوری و بی خردی شماست.

- با حیوانات مهربان باشید و برای حفظ سلامت و محیط زیست خودتان از آنها نگهداری کنید.

- عاشق میهن خود (ایران) باشید. زیرا جاییکه درآنجا به دنیا آمده اید حکم مادر شماست.

- بجای کلاه برداری و دروغ و خیانت و دزدی از دیگران ، عقل و هنر را برای درآمد بیشتر بکار ببرید.

با قرض کردن پول از دیگران شخصیت خود را ضایع نکنید و اگر هم قرض میکنید انقدر شریف باشید که آنرا پس داده و پیمان شکنی نکنید.

- ملاحظه دیگران را بکنید. یعنی با رعایت قانون، به حق و حقوق دیگران احترام بگذارید و قانونی شکنی و حق خوری را زرنگی ندانید.

- فقط به باورهای شخصی احترام کنید اما با باور و عقاید گروهی و حزبی و تحمیلی بجنگید و آنها را تکریم نکنید .

- بدانید سلامت و آسایش زندگی شما وابسته به رعایت موارد بالاست. اختیار دارید آنها را رعایت نکنید و خلاف طبیعت رفتار کنید. ولی طبیعت و چرخ گردان هم اختیار دارد تا در برابر اشتباه شما واکنش و کارما نشان دهد و تاوان اشتباه و رفتار غیر طبیعی شما را با بیماری، تصادف، سختی و مرگ غیر طبیعی پاسخ یا تلافی کند. زیرا هر موجود مادی در جهان دارای یک موجود نگهبان معنوی است که نسبت به صور مادی خود دلبستگی و وابستگی دارد. پس آسیب رساندن به صور مادی و طبیعی آنها، دشمنی، واکنش، کارما و تاوان آنها را همراه خواهد داشت. به بیان ساده، با طبیعت و چرخ گردان نجنگید چون پیروزی با چرخ فلک و طبیعت قادر و قهار و جبار است.

سفارش بازار یا market order

ا
سفارش بازار یا market order

سفارش بازار یا Market order

سفارش بازار سفارشی است برای خرید یا فروش فوری با بهترین قیمت موجود. برای پر شدن نیاز به نقدینگی دارد، به این معنی که بر اساس سفارشات حدی که قبلاً در دفترچه سفارش داده شده است، اجرا می شود. اگر می خواهید فوراً با قیمت فعلی بازار خرید یا فروش کنید، تنظیم یک سفارش بازار بهترین گزینه شما است. به عنوان مثال، قیمت بیت کوین ممکن است به سرعت در حال افزایش باشد و شما بخواهید آن را در اسرع وقت بخرید. تا زمانی که بتوانید بی‌درنگ BTC بخرید، مایلید قیمت بازار را بگیرید. در این مورد، شما یک سفارش بازار را در صرافی انتخابی خود انجام می دهید.

سفارش بازار چگونه کار می کند

برخلاف سفارش‌های محدود که در دفترچه سفارش‌ها قرار می‌گیرند، سفارش‌های بازار بلافاصله با قیمت فعلی بازار اجرا می‌شوند. همیشه دو طرف در تجارت وجود دارد. سازنده و گیرنده وقتی سفارش بازار می دهید، قیمت تعیین شده توسط شخص دیگری را می گیرید.

به عنوان مثال، یک صرافی سفارش بازار خرید را با کمترین قیمت درخواستی در دفترچه سفارش مطابقت می دهد. در مقابل، سفارش بازار فروش با بالاترین قیمت پیشنهادی در دفترچه سفارش مطابقت خواهد داشت.

چه زمانی از سفارش بازار استفاده کنیم؟

همانطور که دیدیم، سفارشات بازار زمانی مفید هستند که تکمیل سفارش شما مهمتر از دریافت یک قیمت خاص است. این بدان معناست که فقط در صورتی باید از سفارشات بازار استفاده کنید که مایل به پرداخت هزینه بالاتر ناشی از لغزش هستید. به عبارت دیگر، اگر عجله دارید، سفارشات بازار مفید هستند.

گاهی اوقات ممکن است در موقعیتی قرار بگیرید که یک سفارش توقف محدود داشته اید که از بین رفته است و باید در اسرع وقت خرید/فروش کنید. بنابراین اگر نیاز دارید که فورا وارد یک معامله شوید یا خودتان را از دردسر خلاص کنید، آن وقت است که سفارشات بازار به کارتان می آید.

با این حال، اگر کاملاً مبتدی در زمینه رمزنگاری نیستید و می‌خواهید با بیت کوین خود مقداری آلتکوین بخرید، از سفارش بازار خودداری کنید زیرا ممکن است بیش از حد لازم پرداخت کنید. در این مورد، یک سفارش محدود احتمالا بهتر است.

For a safe trade with us without any risk and earning huge money click on the banner below:

 

 تعداد بازديد : 62
تاریخ انتشار: 2022/08/31 ساعت:
برچسب ها : ,
0 نظر

مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


کد امنیتی رفرش

تخفیف و مزایا

برای گرفتن تخفیف و مزایای دیگر ایمیل خود را وارد نمایید:

Friends Logo
محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما
تمامی حقوق سایت و قالب برای((ایران نما | آینما | inama)) محفوظ می‌باشد و هرگونه سؤاستفاده و کپی برداری پیگرد قانونی دارد | کپی رایت ۲۰۱۳
Sitemap Rss بهینه و سئو: ایران نما ترجمه: قالب گراف