آموزش

تبلیغات

محل تبلیغ شما

فرهنگ ایران نما

ایران نما یعنی نمایی از شکوه فرهنگی ایران باستان که به ما می آموزد:

- از ریختن آشغال و زبانه و فاضلاب و حتی آب دهان درون آبهای روان، رودخانه ها و دریا خودداری کنید.

- در مصرف آب صرفه جویی کنید و آنرا برای مصارف بی ارزش مانند شستن زمین هدر ندهید.

- در محیط زیست و اماکن سرسبزی که برای گردش میروید آشغال نریزید.

- از درختان نگهداری کنید. درخت بکارید. برای ساخت خانه، درخت و کوه ها را ویران نکنید و روی کوه یا حتی دامنه آن ساخت و ساز نکنید. برای ساخت خانه یا دید بهتر منظره، درختان را به عمد خشک نکنید.

- در آثار باستانی یادگاری ننویسید. این کار فقط یادگار بیسوادی و بی فرهنگی و بی شعوری و بی خردی شماست.

- با حیوانات مهربان باشید و برای حفظ سلامت و محیط زیست خودتان از آنها نگهداری کنید.

- عاشق میهن خود (ایران) باشید. زیرا جاییکه درآنجا به دنیا آمده اید حکم مادر شماست.

- بجای کلاه برداری و دروغ و خیانت و دزدی از دیگران ، عقل و هنر را برای درآمد بیشتر بکار ببرید.

با قرض کردن پول از دیگران شخصیت خود را ضایع نکنید و اگر هم قرض میکنید انقدر شریف باشید که آنرا پس داده و پیمان شکنی نکنید.

- ملاحظه دیگران را بکنید. یعنی با رعایت قانون، به حق و حقوق دیگران احترام بگذارید و قانونی شکنی و حق خوری را زرنگی ندانید.

- فقط به باورهای شخصی احترام کنید اما با باور و عقاید گروهی و حزبی و تحمیلی بجنگید و آنها را تکریم نکنید .

- بدانید سلامت و آسایش زندگی شما وابسته به رعایت موارد بالاست. اختیار دارید آنها را رعایت نکنید و خلاف طبیعت رفتار کنید. ولی طبیعت و چرخ گردان هم اختیار دارد تا در برابر اشتباه شما واکنش و کارما نشان دهد و تاوان اشتباه و رفتار غیر طبیعی شما را با بیماری، تصادف، سختی و مرگ غیر طبیعی پاسخ یا تلافی کند. زیرا هر موجود مادی در جهان دارای یک موجود نگهبان معنوی است که نسبت به صور مادی خود دلبستگی و وابستگی دارد. پس آسیب رساندن به صور مادی و طبیعی آنها، دشمنی، واکنش، کارما و تاوان آنها را همراه خواهد داشت. به بیان ساده، با طبیعت و چرخ گردان نجنگید چون پیروزی با چرخ فلک و طبیعت قادر و قهار و جبار است.

آموزش   آموزش   [ایران نما]

انواع اسباب بازی دخترانه و پسرانه

ا
انواع اسباب بازی دخترانه و پسرانه

انواع اسباب بازی دخترانه و پسرانه در رده های سنی گوناگون شامل، بازیهای فکری و آموزشی، هنری و موسیقی، رشد خلاقیت، ورزشی، فضای باز، بازی آبی، کتابهای کودک و نوجوان، لوازم تحریر بچگانه، لوازم بهداشتی کودکان و...

سفارش کالاتعداد بازديد : 144
تاریخ انتشار: 2021/11/07 ساعت:
برچسب ها : ,,,,,
0 نظر

آموزش آنلاین اصول و فنون گفتگو و متقاعدسازی

ا
آموزش آنلاین اصول و فنون گفتگو و متقاعدسازی

آموزش گروه مدیران برتر با همکاری کارشناسان و استادان دانشگاه اقدام به برگذاری کارگاه های آموزشی به صورت آنلاین و برخط با محتوای تصویری و متنی و برای جامعه هدف : مدیران، متقاضیان کسب و کار، کارمندان و متقاضیان ارتقاء سطح کاری، مهارت های فردی کلیه افراد جامعه و همچنین در مورد تحصیلی شامل آموزشهای درسی از پیش دبستانی تا دانشگاه و دروس دانشگاهی میکند.

افزون براین آموزشهای مسائل تربیتی، خانواده، خوشنویسی ، نقاشی و مشابه اینها را دارد. بخش دیگری نیز با عنوان زبانهای خارجی دارد که در آن هم آموزشهای ترمیک، آنلاین و محتوای دانلودی در زبانهای انگلیسی، فرانسه، آلمانی، ترکی استانبولی، اسپانیولی در رده های مدیران، کودکان و بزرگسالان برگذار میشود . این گروه طی قراردادی که با مرکز آموزش مدیریت دارد 72 دوره از آموزشهای این مرکز را نیز آموزش می دهد که در نهایت افراد پس از قبولی در آزمون، از مرکز مدیریت مدرک آن را دریافت میکند.

دوره آنلاین اصول و فنون مذاکره و متقاعد سازی

دوره زبان بدن و آداب معاشرت

تکنیک های تصمیم گیری و حل مساله

دوره اصول و فنون مذاکرهتعداد بازديد : 165
تاریخ انتشار: 2021/10/09 ساعت:
برچسب ها : ,,,,
0 نظر

آموزش زبان انگلیسی بصورت آنلاین

ا
آموزش زبان انگلیسی بصورت آنلاین

برگذاری دوره های آنلاین آموزش زبان انگلیسی توسط آکادمی فئو

آموزش آنلاین زبان انگلیسیتعداد بازديد : 177
تاریخ انتشار: 2021/10/07 ساعت:
برچسب ها : ,,
0 نظر

قرارداد محرمانه و عدم افشای اطلاعات

ا
قرارداد محرمانه و عدم افشای اطلاعات

قرارداد محرمانه یا قرارداد عدم افشای اطلاعات یکی از قراردادهای مورد نیاز برای صاحبان ایده، کسب و کارها و استارتاپ ها است.

قیمت : 60,000تومان 

 

سفارش و خرید

 

توضیح:

قراردادهای عدم افشا اطلاعات (NDA) چیست و چرا باید از این نوع قراردادها استفاده کنیم!
هر استارتاپی اطلاعاتی در خصوص کسب و کار خود مانند مدل کسب و کار، اسامی مشتریان، اطلاعات مالی، مالیاتی و اجرایی که آگاهی اشخاص دیگر از آن ها  ممکن است به آن  ضرر و خسارات  وارد نماید یا  ممکن است استارتاپ به هر دلیلی تمایلی نداشته باشد دیگران به این اطلاعات دسترسی پیدا نمایند. اما استارتا پ ها در مواردی ناگزیرند که پاره ای از اطلاعات محرمانه خود را در اختیار شخص ثالثی قرار دهند. در این صورت  انعقاد قرارداد محرمانگی مطرح می شود تا طرف مقابل استارتاپ با حتی در مواردی خود استارتاپ متعهد شود که اطلاعاتی که در قرارداد بر روی آن توافق کرده‌اند را فاش نکند و از آن ها سو استفاده نکند.
همچنین بهترین روش حفاظت از ایده قبل از تبدیل آن به اختراع یا محصول قرارداد محرمانگی است. صاحبان ایده می توانند جزییات مربوط به ایده کسب و کار خود را پس از انعقاد قرارداد محرمانگي در اختیار سرمایه گذاران قرار دهند.


تعداد بازديد : 253
تاریخ انتشار: 2020/11/15 ساعت:
برچسب ها : ,
0 نظر

ليست صفحات

تعداد صفحات : 4

تخفیف و مزایا

برای گرفتن تخفیف و مزایای دیگر ایمیل خود را وارد نمایید:
Friends Logo
محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما
تمامی حقوق سایت و قالب برای((ایران نما | آینما | inama)) محفوظ می‌باشد و هرگونه سؤاستفاده و کپی برداری پیگرد قانونی دارد | کپی رایت ۲۰۱۳
Sitemap Rss بهینه و سئو: ایران نما ترجمه: قالب گراف