رمزارز و تریدینگ

تبلیغات

محل تبلیغ شما

فرهنگ ایران نما

ایران نما یعنی نمایی از شکوه فرهنگی ایران باستان که به ما می آموزد:

- از ریختن آشغال و زبانه و فاضلاب و حتی آب دهان درون آبهای روان، رودخانه ها و دریا خودداری کنید.

- در مصرف آب صرفه جویی کنید و آنرا برای مصارف بی ارزش مانند شستن زمین هدر ندهید.

- در محیط زیست و اماکن سرسبزی که برای گردش میروید آشغال نریزید.

- از درختان نگهداری کنید. درخت بکارید. برای ساخت خانه، درخت و کوه ها را ویران نکنید و روی کوه یا حتی دامنه آن ساخت و ساز نکنید. برای ساخت خانه یا دید بهتر منظره، درختان را به عمد خشک نکنید.

- در آثار باستانی یادگاری ننویسید. این کار فقط یادگار بیسوادی و بی فرهنگی و بی شعوری و بی خردی شماست.

- با حیوانات مهربان باشید و برای حفظ سلامت و محیط زیست خودتان از آنها نگهداری کنید.

- عاشق میهن خود (ایران) باشید. زیرا جاییکه درآنجا به دنیا آمده اید حکم مادر شماست.

- بجای کلاه برداری و دروغ و خیانت و دزدی از دیگران ، عقل و هنر را برای درآمد بیشتر بکار ببرید.

با قرض کردن پول از دیگران شخصیت خود را ضایع نکنید و اگر هم قرض میکنید انقدر شریف باشید که آنرا پس داده و پیمان شکنی نکنید.

- ملاحظه دیگران را بکنید. یعنی با رعایت قانون، به حق و حقوق دیگران احترام بگذارید و قانونی شکنی و حق خوری را زرنگی ندانید.

- فقط به باورهای شخصی احترام کنید اما با باور و عقاید گروهی و حزبی و تحمیلی بجنگید و آنها را تکریم نکنید .

- بدانید سلامت و آسایش زندگی شما وابسته به رعایت موارد بالاست. اختیار دارید آنها را رعایت نکنید و خلاف طبیعت رفتار کنید. ولی طبیعت و چرخ گردان هم اختیار دارد تا در برابر اشتباه شما واکنش و کارما نشان دهد و تاوان اشتباه و رفتار غیر طبیعی شما را با بیماری، تصادف، سختی و مرگ غیر طبیعی پاسخ یا تلافی کند. زیرا هر موجود مادی در جهان دارای یک موجود نگهبان معنوی است که نسبت به صور مادی خود دلبستگی و وابستگی دارد. پس آسیب رساندن به صور مادی و طبیعی آنها، دشمنی، واکنش، کارما و تاوان آنها را همراه خواهد داشت. به بیان ساده، با طبیعت و چرخ گردان نجنگید چون پیروزی با چرخ فلک و طبیعت قادر و قهار و جبار است.

خواص تربچه

ا
خواص تربچه

خواص تربچه بطور کلی و خلاصه:

️▫️ تربچه برای کبد و معده بسیار مفید است.
▫️ سم زدای بسیار خوبی است و خون را تصفیه میکند
▫️ فیبر بالایی که دارد احساس سیری ایجاد می‌کند
▫️ انتخاب خوبی برای افرادی که می‌خواهند وزن کم کنند.تعداد بازديد : 20
تاریخ انتشار: 2023/07/03 ساعت:
برچسب ها : ,,
0 نظر

امکان درآمد بالای امن با متافورس

ا
امکان درآمد بالای امن با متافورس

توضیح کامل سیستم ماتریکسی متافورس:

متاوفورس چیست؟
متافورس هم یک شبکه اجتماعی است با این تفاوت که شبکه های اجتماعی دیگر مثل تلگرام  روی سرور اختصاصی کار میکنند ولی متافورس در شبکه بلاکچین و غیرمتمرکز میباشد به این مفهوم که شبکه های اجتماعی زیر نظر و اختیار سازندگان آنها هستند ولی متافورس زیر نظر قرارداد هوشمند است و حتی سازنده آن هیچگونه دخل و تصرفی بر آن ندارد..

چرا امنیت متافورس مانند کیف پول دیجیتال میباشد؟
متافورس و متاورس مانند کیفهای پول دیجیتال و مانند رمزارزها بصورت غیرمتمرکز با قرارداد هوشمند در بستر بلاکچین ساخته شده اند به همین دلیل ضد اسکم هستند و حتی مدیران آن هم اختیاری ندارند زیرا روی سرور سوار نیست که امکان پایان دادن به پلتفورم توسط سازنده وجود داشته باشد.

درآمد متافورس از کجاست؟
 مانند دیگر شبکه های اجتماعی درآمد متافورس از تبلیغات است ولی تبلیغاتی که مبتنی بر محصولات و خدمات خودش میباشد که شامل فروش زمین های متاورس و اجاره آنها، فروش nft، گسترش رمزارز اختصاصی خود و روشهای درآمدزایی دیگر میباشد. .

چگونه با متافورس میتوان کار کرد و میلیونر شد؟
شما پس از ثبت نام با دوازده پلن روبه رو میشوید که 5 دلاری،10 دلاری، 20 ، 40 ، 80 ، 160 ، 320 ، 640  و 1280 دلاری هستند.
فرض کنیم اگر شما پلن 80 دلاری را خریداری کنید پورسانتهای شما نیز حداکثر 80 دلاری است و به همین ترتیب
اگر 5 دلاری خرید کنید پورسانتهای شما هم 5 دلاری است. وقتی نفر اول را معرفی کنید 5 دلار پورسانت میگیرید ولی آن 5 دلار را هلد یعنی نگه میدارد. با معرفی نفر دوم 5 دلار دیگر پورسانت میگیرید که مستقیم و خودکار به والت شما واریز میشود. سیستم با 5 دلار قبلی که نگهداشته بود و 5 دلاری که پلن خریداری کرده بودید و روی هم مبلغ آن ده دلار میشود شما را به پلن ده دلاری ارتقاء میدهد اما این ارتقاء اجباری نیست و اگر شما ترجیح میدهید که پورسانت اولی را هم دریافت کنید کافیست با فشار یک دکمه آنرا از هلد (نگهداشت) خارج کنید تا بصورت خودکار به والت شما واریز شود.   
شما پس از ورود 6  نفر بصورت مستقیم با کمک سیستم ماتریکس بازنشسته میشوید زیرا  بطور خودکار همیشه از ورودیهای بالاسریها در دست شما  نفر اضافه میکند تا پیوسته پورسانت بگیرید. به این روش که ماتریکس نام دارد هم قانون هرم شکسته میشود و هم ساختار آن پیوسته در حال گسترش است و این طراحی ماتریکسی،  سیستم را ضدهرمی میکند یعنی فقط بالاسریها از ورود شما پورسانت نمیگیرند بلکه شما هم بصورت تصادفی از ورودی بالاسریهای خود که در مجموعه شما افزوده شده اند پورسانت میگیرید و به این ترتیب هیچ هرمی شکل نمیگیرد. ولی متافورس برای اینکه همچنان شما را به فعالیت تشویق کند درصورت ادامه به معرفی و جذب نفر، نفراتی که از بالا در دست شما افزوده میشود را خیلی بیشتر و سریعتر خواهد کرد تا پورسانت بیشتر بگیرید که به آن سیکل یا گردش ماتریکسی گویند.

چرا متافورس دائمی است؟
این سیستم به دلیل غیرمتمرکز بودن در بستر بلاکچین دائمی است و زیر نظر قرارداد هوشمند کار میکند درست مثل کیف پول شما یا رمزارزهای مختلف که هیچگاه قابل جمع آوری و پایان گرفتن نیستند. درحالی که وبسایت شبکه های اجتماعی دیگر روی سرور اختصاصی سوار هستند و زیر نظر و اختیار اشخاص و حتی دولتها میباشند و بنابراین به هر دلیلی میتوانند جمع شوند.

چطوری باید ثبت نام کرد؟
برای آموزش تصویری ثبت نام و اطلاعات کامل دیگر درباره متافورس به کانال تلگرامی @metaforcesafe مراجعه نمایید.تعداد بازديد : 47
تاریخ انتشار: 2022/12/27 ساعت:
برچسب ها : ,,,,,,
0 نظر

پل بلاک چین یا blockchain bridge

ا
پل بلاک چین یا blockchain bridge

پل بلاک چین یا blockchain bridge چیست؟

برای اینکه بفهمید پل بلاک چین چیست، ابتدا باید بدانید که بلاک چین چیست. بیت‌کوین، اتریوم و زنجیره هوشمند BNB برخی از اکوسیستم‌های اصلی بلاک چین هستند که همگی بر پروتکل‌های اجماع، زبان‌های برنامه‌نویسی و قوانین سیستم مختلف تکیه دارند.

پل بلاک چین پروتکلی است که دو بلاک چین مجزا از نظر اقتصادی و فناوری را به هم متصل می کند تا تعامل بین آنها را امکان پذیر کند. این پروتکل ها مانند یک پل فیزیکی عمل می کنند که یک جزیره را به جزیره دیگر متصل می کند و جزایر اکوسیستم های زنجیره بلوکی مجزا هستند.

بنابراین، پل‌های بلاک چین چیزی را که قابلیت همکاری نامیده می‌شود، فعال می‌کنند، به این معنی که دارایی‌های دیجیتال و داده‌های میزبانی شده روی یک بلاک چین می‌توانند با دیگری تعامل داشته باشند. قابلیت همکاری سنگ بنای اینترنت است: ماشین‌ها در سراسر جهان از مجموعه پروتکل‌های باز یکسانی برای صحبت با یکدیگر استفاده می‌کنند. در فضای بلاک چین، جایی که پروتکل‌های متمایز زیادی وجود دارد، پل‌های زنجیره بلوکی برای ایجاد سهولت مشابه در تبادل داده و ارزش ضروری هستند.

پل های بلاک چین blockchain bridge چگونه کار می کنند؟

رایج ترین مورد استفاده برای پل بلاک چین، انتقال توکن است. به عنوان مثال، شما می خواهید بیت کوین (BTC) خود را به شبکه اتریوم منتقل کنید. یک راه این است که بیت کوین خود را بفروشید و سپس اتر (ETH) خریداری کنید. با این حال، این کار هزینه های معاملاتی را به همراه خواهد داشت و شما را در معرض نوسانات قیمت قرار می دهد.

از طرف دیگر، می توانید با استفاده از پل بلاک چین بدون فروش رمزارز خود به این هدف برسید. هنگامی که 1 بیت کوین را به کیف پول اتریوم متصل می کنید، یک قرارداد پل بلاک چین، بیت کوین شما را قفل می کند و مقدار معادلی از بیت کوین پیچیده (WBTC) ایجاد می کند که یک توکن ERC20 سازگار با شبکه اتریوم است. مقدار بیت کوینی که می‌خواهید پورت کنید در یک قرارداد هوشمند قفل می‌شود و توکن‌های معادل آن در شبکه بلاک چین مقصد صادر یا ضرب می‌شوند.

توکن پیچیده یک نسخه توکن شده از یک ارز دیجیتال دیگر است. به ارزش دارایی ای که نشان می دهد وصل می شود و معمولاً می توان آن را در هر نقطه از آن بازخرید کرد.تعداد بازديد : 68
تاریخ انتشار: 2022/10/26 ساعت:
برچسب ها : ,
0 نظر

اسپرد پیشنهاد خرید یا bid-ask spread

ا
اسپرد پیشنهاد خرید یا bid-ask spread

هنگامی که شما دارایی ها را در یک صرافی کریپتو خرید و فروش می کنید، قیمت های بازار به طور مستقیم با عرضه و تقاضا مرتبط است. به غیر از قیمت، عوامل مهم دیگری که باید در نظر گرفته شوند، حجم معاملات، نقدینگی بازار و انواع سفارش است. بسته به شرایط بازار و انواع سفارش هایی که استفاده می کنید، همیشه قیمتی را که برای معامله می خواهید دریافت نمی کنید.

یک مذاکره دائمی بین خریداران و فروشندگان وجود دارد که باعث ایجاد اسپرد بین دو طرف می شود (اسپرد پیشنهادی - خرید). بسته به مقدار دارایی مورد نظر برای معامله و نوسانات آن، ممکن است با لغزش نیز مواجه شوید (در ادامه در این مورد بیشتر توضیح خواهیم داد). بنابراین برای جلوگیری از هرگونه غافلگیری، کسب اطلاعات اولیه در مورد دفترچه سفارش صرافی بسیار مفید خواهد بود.

اسپرد پیشنهاد خرید یا bid-ask spread چیست؟

اسپرد پیشنهاد و تقاضا تفاوت بین بالاترین قیمت پیشنهادی و کمترین قیمت درخواستی یک دفترچه سفارش است. در بازارهای سنتی، اسپرد اغلب توسط بازارسازان یا ارائه دهندگان نقدینگی کارگزار ایجاد می شود. در بازارهای کریپتو، اسپرد نتیجه تفاوت بین سفارشات محدود خریداران و فروشندگان است.

اگر می خواهید یک خرید فوری با قیمت بازار انجام دهید، باید کمترین قیمت درخواستی را از یک فروشنده بپذیرید. اگر مایل به فروش فوری هستید، بالاترین قیمت پیشنهادی را از خریدار دریافت خواهید کرد. دارایی‌های نقدشونده بیشتر (مانند فارکس) دارای اسپرد پیشنهادی خرید کمتری هستند، به این معنی که خریداران و فروشندگان می‌توانند سفارشات خود را بدون ایجاد تغییرات قابل توجه در قیمت دارایی اجرا کنند. این به دلیل حجم زیاد سفارشات در دفترچه سفارش است. اسپرد پیشنهاد و تقاضای گسترده تر، نوسانات قیمتی قابل توجهی در هنگام بستن سفارشات با حجم بالا خواهد داشت.

For a safe trade with us without any risk and earning huge money click on the banner below:

 

 تعداد بازديد : 78
تاریخ انتشار: 2022/10/24 ساعت:
برچسب ها : ,,
0 نظر

ليست صفحات

تعداد صفحات : 7
Friends Logo
محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما
تمامی حقوق سایت و قالب برای((ایران نما | آینما | inama)) محفوظ می‌باشد و هرگونه سؤاستفاده و کپی برداری پیگرد قانونی دارد | کپی رایت ۲۰۱۳
Sitemap Rss بهینه و سئو: ایران نما ترجمه: قالب گراف