امکان درآمد بالای امن با متافورس

تبلیغات

محل تبلیغ شما

فرهنگ ایران نما

ایران نما یعنی نمایی از شکوه فرهنگی ایران باستان که به ما می آموزد:

- از ریختن آشغال و زبانه و فاضلاب و حتی آب دهان درون آبهای روان، رودخانه ها و دریا خودداری کنید.

- در مصرف آب صرفه جویی کنید و آنرا برای مصارف بی ارزش مانند شستن زمین هدر ندهید.

- در محیط زیست و اماکن سرسبزی که برای گردش میروید آشغال نریزید.

- از درختان نگهداری کنید. درخت بکارید. برای ساخت خانه، درخت و کوه ها را ویران نکنید و روی کوه یا حتی دامنه آن ساخت و ساز نکنید. برای ساخت خانه یا دید بهتر منظره، درختان را به عمد خشک نکنید.

- در آثار باستانی یادگاری ننویسید. این کار فقط یادگار بیسوادی و بی فرهنگی و بی شعوری و بی خردی شماست.

- با حیوانات مهربان باشید و برای حفظ سلامت و محیط زیست خودتان از آنها نگهداری کنید.

- عاشق میهن خود (ایران) باشید. زیرا جاییکه درآنجا به دنیا آمده اید حکم مادر شماست.

- بجای کلاه برداری و دروغ و خیانت و دزدی از دیگران ، عقل و هنر را برای درآمد بیشتر بکار ببرید.

با قرض کردن پول از دیگران شخصیت خود را ضایع نکنید و اگر هم قرض میکنید انقدر شریف باشید که آنرا پس داده و پیمان شکنی نکنید.

- ملاحظه دیگران را بکنید. یعنی با رعایت قانون، به حق و حقوق دیگران احترام بگذارید و قانونی شکنی و حق خوری را زرنگی ندانید.

- فقط به باورهای شخصی احترام کنید اما با باور و عقاید گروهی و حزبی و تحمیلی بجنگید و آنها را تکریم نکنید .

- بدانید سلامت و آسایش زندگی شما وابسته به رعایت موارد بالاست. اختیار دارید آنها را رعایت نکنید و خلاف طبیعت رفتار کنید. ولی طبیعت و چرخ گردان هم اختیار دارد تا در برابر اشتباه شما واکنش و کارما نشان دهد و تاوان اشتباه و رفتار غیر طبیعی شما را با بیماری، تصادف، سختی و مرگ غیر طبیعی پاسخ یا تلافی کند. زیرا هر موجود مادی در جهان دارای یک موجود نگهبان معنوی است که نسبت به صور مادی خود دلبستگی و وابستگی دارد. پس آسیب رساندن به صور مادی و طبیعی آنها، دشمنی، واکنش، کارما و تاوان آنها را همراه خواهد داشت. به بیان ساده، با طبیعت و چرخ گردان نجنگید چون پیروزی با چرخ فلک و طبیعت قادر و قهار و جبار است.

امکان درآمد بالای امن با متافورس

ا
امکان درآمد بالای امن با متافورس

توضیح کامل سیستم ماتریکسی متافورس:

متاوفورس چیست؟
متافورس هم یک شبکه اجتماعی است با این تفاوت که شبکه های اجتماعی دیگر مثل تلگرام  روی سرور اختصاصی کار میکنند ولی متافورس در شبکه بلاکچین و غیرمتمرکز میباشد به این مفهوم که شبکه های اجتماعی زیر نظر و اختیار سازندگان آنها هستند ولی متافورس زیر نظر قرارداد هوشمند است و حتی سازنده آن هیچگونه دخل و تصرفی بر آن ندارد..

چرا امنیت متافورس مانند کیف پول دیجیتال میباشد؟
متافورس و متاورس مانند کیفهای پول دیجیتال و مانند رمزارزها بصورت غیرمتمرکز با قرارداد هوشمند در بستر بلاکچین ساخته شده اند به همین دلیل ضد اسکم هستند و حتی مدیران آن هم اختیاری ندارند زیرا روی سرور سوار نیست که امکان پایان دادن به پلتفورم توسط سازنده وجود داشته باشد.

درآمد متافورس از کجاست؟
 مانند دیگر شبکه های اجتماعی درآمد متافورس از تبلیغات است ولی تبلیغاتی که مبتنی بر محصولات و خدمات خودش میباشد که شامل فروش زمین های متاورس و اجاره آنها، فروش nft، گسترش رمزارز اختصاصی خود و روشهای درآمدزایی دیگر میباشد. .

چگونه با متافورس میتوان کار کرد و میلیونر شد؟
شما پس از ثبت نام با دوازده پلن روبه رو میشوید که 5 دلاری،10 دلاری، 20 ، 40 ، 80 ، 160 ، 320 ، 640  و 1280 دلاری هستند.
فرض کنیم اگر شما پلن 80 دلاری را خریداری کنید پورسانتهای شما نیز حداکثر 80 دلاری است و به همین ترتیب
اگر 5 دلاری خرید کنید پورسانتهای شما هم 5 دلاری است. وقتی نفر اول را معرفی کنید 5 دلار پورسانت میگیرید ولی آن 5 دلار را هلد یعنی نگه میدارد. با معرفی نفر دوم 5 دلار دیگر پورسانت میگیرید که مستقیم و خودکار به والت شما واریز میشود. سیستم با 5 دلار قبلی که نگهداشته بود و 5 دلاری که پلن خریداری کرده بودید و روی هم مبلغ آن ده دلار میشود شما را به پلن ده دلاری ارتقاء میدهد اما این ارتقاء اجباری نیست و اگر شما ترجیح میدهید که پورسانت اولی را هم دریافت کنید کافیست با فشار یک دکمه آنرا از هلد (نگهداشت) خارج کنید تا بصورت خودکار به والت شما واریز شود.   
شما پس از ورود 6  نفر بصورت مستقیم با کمک سیستم ماتریکس بازنشسته میشوید زیرا  بطور خودکار همیشه از ورودیهای بالاسریها در دست شما  نفر اضافه میکند تا پیوسته پورسانت بگیرید. به این روش که ماتریکس نام دارد هم قانون هرم شکسته میشود و هم ساختار آن پیوسته در حال گسترش است و این طراحی ماتریکسی،  سیستم را ضدهرمی میکند یعنی فقط بالاسریها از ورود شما پورسانت نمیگیرند بلکه شما هم بصورت تصادفی از ورودی بالاسریهای خود که در مجموعه شما افزوده شده اند پورسانت میگیرید و به این ترتیب هیچ هرمی شکل نمیگیرد. ولی متافورس برای اینکه همچنان شما را به فعالیت تشویق کند درصورت ادامه به معرفی و جذب نفر، نفراتی که از بالا در دست شما افزوده میشود را خیلی بیشتر و سریعتر خواهد کرد تا پورسانت بیشتر بگیرید که به آن سیکل یا گردش ماتریکسی گویند.

چرا متافورس دائمی است؟
این سیستم به دلیل غیرمتمرکز بودن در بستر بلاکچین دائمی است و زیر نظر قرارداد هوشمند کار میکند درست مثل کیف پول شما یا رمزارزهای مختلف که هیچگاه قابل جمع آوری و پایان گرفتن نیستند. درحالی که وبسایت شبکه های اجتماعی دیگر روی سرور اختصاصی سوار هستند و زیر نظر و اختیار اشخاص و حتی دولتها میباشند و بنابراین به هر دلیلی میتوانند جمع شوند.

چطوری باید ثبت نام کرد؟
برای آموزش تصویری ثبت نام و اطلاعات کامل دیگر درباره متافورس به کانال تلگرامی @metaforcesafe مراجعه نمایید.تعداد بازديد : 71
تاریخ انتشار: 2022/12/27 ساعت:
برچسب ها : ,,,,,,
0 نظر

مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


کد امنیتی رفرش

تخفیف و مزایا

برای گرفتن تخفیف و مزایای دیگر ایمیل خود را وارد نمایید:
Friends Logo
محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما
تمامی حقوق سایت و قالب برای((ایران نما | آینما | inama)) محفوظ می‌باشد و هرگونه سؤاستفاده و کپی برداری پیگرد قانونی دارد | کپی رایت ۲۰۱۳
Sitemap Rss بهینه و سئو: ایران نما ترجمه: قالب گراف