اسپرد پیشنهاد خرید یا bid-ask spread

تبلیغات

محل تبلیغ شما

فرهنگ ایران نما

ایران نما یعنی نمایی از شکوه فرهنگی ایران باستان که به ما می آموزد:

- از ریختن آشغال و زبانه و فاضلاب و حتی آب دهان درون آبهای روان، رودخانه ها و دریا خودداری کنید.

- در مصرف آب صرفه جویی کنید و آنرا برای مصارف بی ارزش مانند شستن زمین هدر ندهید.

- در محیط زیست و اماکن سرسبزی که برای گردش میروید آشغال نریزید.

- از درختان نگهداری کنید. درخت بکارید. برای ساخت خانه، درخت و کوه ها را ویران نکنید و روی کوه یا حتی دامنه آن ساخت و ساز نکنید. برای ساخت خانه یا دید بهتر منظره، درختان را به عمد خشک نکنید.

- در آثار باستانی یادگاری ننویسید. این کار فقط یادگار بیسوادی و بی فرهنگی و بی شعوری و بی خردی شماست.

- با حیوانات مهربان باشید و برای حفظ سلامت و محیط زیست خودتان از آنها نگهداری کنید.

- عاشق میهن خود (ایران) باشید. زیرا جاییکه درآنجا به دنیا آمده اید حکم مادر شماست.

- بجای کلاه برداری و دروغ و خیانت و دزدی از دیگران ، عقل و هنر را برای درآمد بیشتر بکار ببرید.

با قرض کردن پول از دیگران شخصیت خود را ضایع نکنید و اگر هم قرض میکنید انقدر شریف باشید که آنرا پس داده و پیمان شکنی نکنید.

- ملاحظه دیگران را بکنید. یعنی با رعایت قانون، به حق و حقوق دیگران احترام بگذارید و قانونی شکنی و حق خوری را زرنگی ندانید.

- فقط به باورهای شخصی احترام کنید اما با باور و عقاید گروهی و حزبی و تحمیلی بجنگید و آنها را تکریم نکنید .

- بدانید سلامت و آسایش زندگی شما وابسته به رعایت موارد بالاست. اختیار دارید آنها را رعایت نکنید و خلاف طبیعت رفتار کنید. ولی طبیعت و چرخ گردان هم اختیار دارد تا در برابر اشتباه شما واکنش و کارما نشان دهد و تاوان اشتباه و رفتار غیر طبیعی شما را با بیماری، تصادف، سختی و مرگ غیر طبیعی پاسخ یا تلافی کند. زیرا هر موجود مادی در جهان دارای یک موجود نگهبان معنوی است که نسبت به صور مادی خود دلبستگی و وابستگی دارد. پس آسیب رساندن به صور مادی و طبیعی آنها، دشمنی، واکنش، کارما و تاوان آنها را همراه خواهد داشت. به بیان ساده، با طبیعت و چرخ گردان نجنگید چون پیروزی با چرخ فلک و طبیعت قادر و قهار و جبار است.

اسپرد پیشنهاد خرید یا bid-ask spread

ا
اسپرد پیشنهاد خرید یا bid-ask spread

هنگامی که شما دارایی ها را در یک صرافی کریپتو خرید و فروش می کنید، قیمت های بازار به طور مستقیم با عرضه و تقاضا مرتبط است. به غیر از قیمت، عوامل مهم دیگری که باید در نظر گرفته شوند، حجم معاملات، نقدینگی بازار و انواع سفارش است. بسته به شرایط بازار و انواع سفارش هایی که استفاده می کنید، همیشه قیمتی را که برای معامله می خواهید دریافت نمی کنید.

یک مذاکره دائمی بین خریداران و فروشندگان وجود دارد که باعث ایجاد اسپرد بین دو طرف می شود (اسپرد پیشنهادی - خرید). بسته به مقدار دارایی مورد نظر برای معامله و نوسانات آن، ممکن است با لغزش نیز مواجه شوید (در ادامه در این مورد بیشتر توضیح خواهیم داد). بنابراین برای جلوگیری از هرگونه غافلگیری، کسب اطلاعات اولیه در مورد دفترچه سفارش صرافی بسیار مفید خواهد بود.

اسپرد پیشنهاد خرید یا bid-ask spread چیست؟

اسپرد پیشنهاد و تقاضا تفاوت بین بالاترین قیمت پیشنهادی و کمترین قیمت درخواستی یک دفترچه سفارش است. در بازارهای سنتی، اسپرد اغلب توسط بازارسازان یا ارائه دهندگان نقدینگی کارگزار ایجاد می شود. در بازارهای کریپتو، اسپرد نتیجه تفاوت بین سفارشات محدود خریداران و فروشندگان است.

اگر می خواهید یک خرید فوری با قیمت بازار انجام دهید، باید کمترین قیمت درخواستی را از یک فروشنده بپذیرید. اگر مایل به فروش فوری هستید، بالاترین قیمت پیشنهادی را از خریدار دریافت خواهید کرد. دارایی‌های نقدشونده بیشتر (مانند فارکس) دارای اسپرد پیشنهادی خرید کمتری هستند، به این معنی که خریداران و فروشندگان می‌توانند سفارشات خود را بدون ایجاد تغییرات قابل توجه در قیمت دارایی اجرا کنند. این به دلیل حجم زیاد سفارشات در دفترچه سفارش است. اسپرد پیشنهاد و تقاضای گسترده تر، نوسانات قیمتی قابل توجهی در هنگام بستن سفارشات با حجم بالا خواهد داشت.

For a safe trade with us without any risk and earning huge money click on the banner below:

 

 تعداد بازديد : 63
تاریخ انتشار: 2022/10/24 ساعت:
برچسب ها : ,,
0 نظر

مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


کد امنیتی رفرش
Friends Logo
محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما
تمامی حقوق سایت و قالب برای((ایران نما | آینما | inama)) محفوظ می‌باشد و هرگونه سؤاستفاده و کپی برداری پیگرد قانونی دارد | کپی رایت ۲۰۱۳
Sitemap Rss بهینه و سئو: ایران نما ترجمه: قالب گراف