تحلیل بنیادی یا fundamental analysis

تبلیغات

محل تبلیغ شما

فرهنگ ایران نما

ایران نما یعنی نمایی از شکوه فرهنگی ایران باستان که به ما می آموزد:

- از ریختن آشغال و زبانه و فاضلاب و حتی آب دهان درون آبهای روان، رودخانه ها و دریا خودداری کنید.

- در مصرف آب صرفه جویی کنید و آنرا برای مصارف بی ارزش مانند شستن زمین هدر ندهید.

- در محیط زیست و اماکن سرسبزی که برای گردش میروید آشغال نریزید.

- از درختان نگهداری کنید. درخت بکارید. برای ساخت خانه، درخت و کوه ها را ویران نکنید و روی کوه یا حتی دامنه آن ساخت و ساز نکنید. برای ساخت خانه یا دید بهتر منظره، درختان را به عمد خشک نکنید.

- در آثار باستانی یادگاری ننویسید. این کار فقط یادگار بیسوادی و بی فرهنگی و بی شعوری و بی خردی شماست.

- با حیوانات مهربان باشید و برای حفظ سلامت و محیط زیست خودتان از آنها نگهداری کنید.

- عاشق میهن خود (ایران) باشید. زیرا جاییکه درآنجا به دنیا آمده اید حکم مادر شماست.

- بجای کلاه برداری و دروغ و خیانت و دزدی از دیگران ، عقل و هنر را برای درآمد بیشتر بکار ببرید.

با قرض کردن پول از دیگران شخصیت خود را ضایع نکنید و اگر هم قرض میکنید انقدر شریف باشید که آنرا پس داده و پیمان شکنی نکنید.

- ملاحظه دیگران را بکنید. یعنی با رعایت قانون، به حق و حقوق دیگران احترام بگذارید و قانونی شکنی و حق خوری را زرنگی ندانید.

- فقط به باورهای شخصی احترام کنید اما با باور و عقاید گروهی و حزبی و تحمیلی بجنگید و آنها را تکریم نکنید .

- بدانید سلامت و آسایش زندگی شما وابسته به رعایت موارد بالاست. اختیار دارید آنها را رعایت نکنید و خلاف طبیعت رفتار کنید. ولی طبیعت و چرخ گردان هم اختیار دارد تا در برابر اشتباه شما واکنش و کارما نشان دهد و تاوان اشتباه و رفتار غیر طبیعی شما را با بیماری، تصادف، سختی و مرگ غیر طبیعی پاسخ یا تلافی کند. زیرا هر موجود مادی در جهان دارای یک موجود نگهبان معنوی است که نسبت به صور مادی خود دلبستگی و وابستگی دارد. پس آسیب رساندن به صور مادی و طبیعی آنها، دشمنی، واکنش، کارما و تاوان آنها را همراه خواهد داشت. به بیان ساده، با طبیعت و چرخ گردان نجنگید چون پیروزی با چرخ فلک و طبیعت قادر و قهار و جبار است.

تحلیل بنیادی یا fundamental analysis

ا
تحلیل بنیادی یا fundamental analysis

تحلیل بنیادی چیست؟

 تحلیل بنیادی روشی است که توسط سرمایه گذاران و معامله گران برای تعیین ارزش ذاتی دارایی ها یا مشاغل مورد استفاده قرار می گیرد. برای ارزش گذاری دقیق این موارد، آنها عوامل داخلی و خارجی را به دقت بررسی می کنند تا تعیین کنند که آیا دارایی یا کسب و کار مورد نظر بیش از ارزش یا کمتر از ارزش گذاری شده است. پس از آن، نتیجه‌گیری‌های آن‌ها می‌تواند به تدوین بهتر استراتژی کمک کند که احتمال بیشتری برای بازدهی خوب داشته باشد.

 به عنوان مثال، اگر به یک شرکت علاقه داشتید، ممکن است ابتدا مواردی مانند درآمد، ترازنامه، صورت‌های مالی و جریان نقدی شرکت را مطالعه کنید تا سلامت مالی آن را احساس کنید. سپس می توانید سازمان را کوچک کنید و به بازار یا صنعتی که در آن فعالیت می کند نگاه کنید.

 هدف نهایی با این نوع تحلیل، تولید قیمت سهام مورد انتظار و مقایسه آن با قیمت فعلی است. اگر عدد بالاتر از قیمت فعلی باشد، ممکن است نتیجه بگیرید که ارزش آن کمتر است. اگر کمتر از قیمت بازار باشد، می توانید فرض کنید که در حال حاضر بیش از حد ارزش گذاری شده است. با استفاده از داده های تجزیه و تحلیل خود، می توانید تصمیمات آگاهانه ای در مورد خرید یا فروش سهام آن شرکت بگیرید.

For a safe trade with us without any risk and earning huge money click on the banner below:

 

 تعداد بازديد : 83
تاریخ انتشار: 2022/09/09 ساعت:
برچسب ها : ,
0 نظر

مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


کد امنیتی رفرش

تخفیف و مزایا

برای گرفتن تخفیف و مزایای دیگر ایمیل خود را وارد نمایید:
Friends Logo
محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما
تمامی حقوق سایت و قالب برای((ایران نما | آینما | inama)) محفوظ می‌باشد و هرگونه سؤاستفاده و کپی برداری پیگرد قانونی دارد | کپی رایت ۲۰۱۳
Sitemap Rss بهینه و سئو: ایران نما ترجمه: قالب گراف