جعل در تجارت

تبلیغات

فرهنگ ایران نما

ایران نما یعنی نمایی از شکوه فرهنگی ایران باستان که به ما می آموزد:

- از ریختن آشغال و زبانه و فاضلاب و حتی آب دهان درون آبهای روان، رودخانه ها و دریا خودداری کنید.

- در مصرف آب صرفه جویی کنید و آنرا برای مصارف بی ارزش مانند شستن زمین هدر ندهید.

- در محیط زیست و اماکن سرسبزی که برای گردش میروید آشغال نریزید.

- از درختان نگهداری کنید. درخت بکارید. برای ساخت خانه، درخت و کوه ها را ویران نکنید و روی کوه یا حتی دامنه آن ساخت و ساز نکنید. برای ساخت خانه یا دید بهتر منظره، درختان را به عمد خشک نکنید.

- در آثار باستانی یادگاری ننویسید. این کار فقط یادگار بیسوادی و بی فرهنگی و بی شعوری و بی خردی شماست.

- با حیوانات مهربان باشید و برای حفظ سلامت و محیط زیست خودتان از آنها نگهداری کنید.

- عاشق میهن خود (ایران) باشید. زیرا جاییکه درآنجا به دنیا آمده اید حکم مادر شماست.

- بجای کلاه برداری و دروغ و خیانت و دزدی از دیگران ، عقل و هنر را برای درآمد بیشتر بکار ببرید.

با قرض کردن پول از دیگران شخصیت خود را ضایع نکنید و اگر هم قرض میکنید انقدر شریف باشید که آنرا پس داده و پیمان شکنی نکنید.

- ملاحظه دیگران را بکنید. یعنی با رعایت قانون، به حق و حقوق دیگران احترام بگذارید و قانونی شکنی و حق خوری را زرنگی ندانید.

- فقط به باورهای شخصی احترام کنید اما با باور و عقاید گروهی و حزبی و تحمیلی بجنگید و آنها را تکریم نکنید .

- بدانید سلامت و آسایش زندگی شما وابسته به رعایت موارد بالاست. اختیار دارید آنها را رعایت نکنید و خلاف طبیعت رفتار کنید. ولی طبیعت و چرخ گردان هم اختیار دارد تا در برابر اشتباه شما واکنش و کارما نشان دهد و تاوان اشتباه و رفتار غیر طبیعی شما را با بیماری، تصادف، سختی و مرگ غیر طبیعی پاسخ یا تلافی کند. زیرا هر موجود مادی در جهان دارای یک موجود نگهبان معنوی است که نسبت به صور مادی خود دلبستگی و وابستگی دارد. پس آسیب رساندن به صور مادی و طبیعی آنها، دشمنی، واکنش، کارما و تاوان آنها را همراه خواهد داشت. به بیان ساده، با طبیعت و چرخ گردان نجنگید چون پیروزی با چرخ فلک و طبیعت قادر و قهار و جبار است.

جعل در تجارت   [ایران نما]

جعل در تجارت

ا
جعل در تجارت


بسیاری اغلب در مورد چگونگی دستکاری تاجران بزرگ و نهنگ ها در بازار صحبت می کنند. در حالی که بسیاری از این تئوری ها را می توان به راحتی مورد مناقشه قرار داد، روش های شناخته شده ای برای دستکاری بازار وجود دارد که به سرمایه گذاری های بزرگ نیاز دارد. یکی از اینها تکنیکی به نام جعل است. 

جعل در تجارت دارایی ها و تجارت چیست؟

 جعل راهی برای دستکاری بازارها از طریق سفارش های جعلی برای خرید یا فروش دارایی ها مانند سهام، کالاها و ارزهای دیجیتال است. به طور معمول، معامله گرانی که تلاش می کنند بازار را جعل کنند، از ربات ها یا الگوریتم ها برای سفارش خودکار خرید یا فروش استفاده می کنند. هنگامی که سفارشات به تکمیل شدن نزدیک می شوند، ربات ها سفارشات را لغو می کنند.

 ایده اصلی در پشت جعل تلاش برای ایجاد یک تصور نادرست از فشار خرید یا فروش است. به عنوان مثال، یک کلاهبردار ممکن است تعداد زیادی سفارش خرید جعلی را برای ایجاد حس تقاضای کاذب در سطح قیمت تنظیم کند. سپس با نزدیک شدن بازار به سطح، سفارشات را می کشند و قیمت به سمت نزول ادامه می یابد.

 بازار اغلب به سفارشات جعلی واکنش شدیدی نشان می دهد، زیرا راه خوبی برای تشخیص واقعی یا جعلی بودن سفارش وجود ندارد. اگر سفارشات در مناطق کلیدی مورد علاقه خریداران و فروشندگان، مانند مناطق حمایتی یا مقاومتی قابل توجه باشد، جعل می تواند کارآمد باشد.

For a safe trade with us without any risk and earning huge money click on the banner below:

 

 تعداد بازديد : 72
تاریخ انتشار: 2022/09/05 ساعت:
برچسب ها : ,,
0 نظر

مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


کد امنیتی رفرش

تخفیف و مزایا

برای گرفتن تخفیف و مزایای دیگر ایمیل خود را وارد نمایید:

Friends Logo
محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما
تمامی حقوق سایت و قالب برای((ایران نما | آینما | inama)) محفوظ می‌باشد و هرگونه سؤاستفاده و کپی برداری پیگرد قانونی دارد | کپی رایت ۲۰۱۳
Sitemap Rss بهینه و سئو: ایران نما ترجمه: قالب گراف