سفارش توقف حد یا Stop-limit order در ترید

تبلیغات

فرهنگ ایران نما

ایران نما یعنی نمایی از شکوه فرهنگی ایران باستان که به ما می آموزد:

- از ریختن آشغال و زبانه و فاضلاب و حتی آب دهان درون آبهای روان، رودخانه ها و دریا خودداری کنید.

- در مصرف آب صرفه جویی کنید و آنرا برای مصارف بی ارزش مانند شستن زمین هدر ندهید.

- در محیط زیست و اماکن سرسبزی که برای گردش میروید آشغال نریزید.

- از درختان نگهداری کنید. درخت بکارید. برای ساخت خانه، درخت و کوه ها را ویران نکنید و روی کوه یا حتی دامنه آن ساخت و ساز نکنید. برای ساخت خانه یا دید بهتر منظره، درختان را به عمد خشک نکنید.

- در آثار باستانی یادگاری ننویسید. این کار فقط یادگار بیسوادی و بی فرهنگی و بی شعوری و بی خردی شماست.

- با حیوانات مهربان باشید و برای حفظ سلامت و محیط زیست خودتان از آنها نگهداری کنید.

- عاشق میهن خود (ایران) باشید. زیرا جاییکه درآنجا به دنیا آمده اید حکم مادر شماست.

- بجای کلاه برداری و دروغ و خیانت و دزدی از دیگران ، عقل و هنر را برای درآمد بیشتر بکار ببرید.

با قرض کردن پول از دیگران شخصیت خود را ضایع نکنید و اگر هم قرض میکنید انقدر شریف باشید که آنرا پس داده و پیمان شکنی نکنید.

- ملاحظه دیگران را بکنید. یعنی با رعایت قانون، به حق و حقوق دیگران احترام بگذارید و قانونی شکنی و حق خوری را زرنگی ندانید.

- فقط به باورهای شخصی احترام کنید اما با باور و عقاید گروهی و حزبی و تحمیلی بجنگید و آنها را تکریم نکنید .

- بدانید سلامت و آسایش زندگی شما وابسته به رعایت موارد بالاست. اختیار دارید آنها را رعایت نکنید و خلاف طبیعت رفتار کنید. ولی طبیعت و چرخ گردان هم اختیار دارد تا در برابر اشتباه شما واکنش و کارما نشان دهد و تاوان اشتباه و رفتار غیر طبیعی شما را با بیماری، تصادف، سختی و مرگ غیر طبیعی پاسخ یا تلافی کند. زیرا هر موجود مادی در جهان دارای یک موجود نگهبان معنوی است که نسبت به صور مادی خود دلبستگی و وابستگی دارد. پس آسیب رساندن به صور مادی و طبیعی آنها، دشمنی، واکنش، کارما و تاوان آنها را همراه خواهد داشت. به بیان ساده، با طبیعت و چرخ گردان نجنگید چون پیروزی با چرخ فلک و طبیعت قادر و قهار و جبار است.

سفارش توقف حد یا Stop-limit order در ترید

ا
سفارش توقف حد یا Stop-limit order در ترید

سفارش توقف حد یا Stop-limit order

همانطور که گفته شد، یک دستور توقف حد، یک ماشه توقف و یک دستور محدود را ترکیب می کند. دستور توقف یک قیمت ماشه ای برای صرافی اضافه می کند تا سفارش محدود شما را انجام دهد. بیایید ببینیم چگونه کار می کند.

 دستور توقف محدود چگونه کار می کند؟

 بهترین راه برای درک دستور توقف حد، تقسیم آن به قطعات است. قیمت توقف به عنوان یک محرک برای قرار دادن یک سفارش محدود عمل می کند. هنگامی که بازار به قیمت توقف می رسد، به طور خودکار یک سفارش محدود با قیمت سفارشی (قیمت حد) ایجاد می کند.

اگرچه قیمت های توقف و محدود می توانند یکسان باشند، اما این یک الزام نیست. در واقع، برای شما ایمن‌تر خواهد بود که قیمت توقف (قیمت ماشه) را کمی بالاتر از قیمت محدود برای سفارش‌های فروش تعیین کنید. برای سفارشات خرید می توانید قیمت توقف را کمی کمتر از قیمت حد تعیین کنید. این شانس پر شدن سفارش محدود شما را پس از شروع آن افزایش می دهد.

خرید حد مجاز یا Buy stop-limit

تصور کنید که BNB در حال حاضر 300 دلار است و زمانی که شروع به ورود به روند صعودی کرد می خواهید خرید کنید. با این حال، اگر BNB به سرعت شروع به افزایش کرد، نمی خواهید مبلغ زیادی برای BNB بپردازید، بنابراین باید قیمتی را که می پردازید محدود کنید.

فرض کنید تحلیل تکنیکال شما به شما می گوید که اگر بازار به بالای 310 دلار برسد، ممکن است روند صعودی شروع شود. شما تصمیم می‌گیرید از دستور توقف حد خرید برای باز کردن یک موقعیت استفاده کنید، در صورت وقوع شکست. شما قیمت توقف خود را 310 دلار و قیمت محدود خود را 315 دلار تعیین می کنید. به محض اینکه BNB به 310 دلار رسید، یک سفارش محدود برای خرید BNB به قیمت 315 دلار انجام می شود. ممکن است سفارش شما با قیمت 315 یا کمتر پر شود. توجه داشته باشید که 315 دلار قیمت محدود شما است، بنابراین اگر بازار خیلی سریع از آن بالاتر رود، ممکن است سفارش شما به طور کامل پر نشود.

فروش حد مجاز یا sell stop-limit

 تصور کنید که BNB را به قیمت 285 دلار خریداری کرده اید و اکنون 300 دلار است. برای جلوگیری از ضرر، تصمیم می‌گیرید در صورتی که قیمت به مقدار ورودی شما کاهش یابد، از دستور توقف محدود برای فروش BNB استفاده کنید. شما یک سفارش فروش توقف محدود با قیمت توقف 289 دلار و قیمت محدود 285 دلار (قیمتی که BNB در آن خریداری کرده اید) تنظیم می کنید. اگر قیمت به 289 دلار برسد، یک سفارش محدود برای فروش BNB به قیمت 285 دلار انجام می شود. ممکن است سفارش شما با قیمت 285 یا بالاتر پر شود.

For a safe trade with us without any risk and earning huge money click on the banner below:

 

 تعداد بازديد : 87
تاریخ انتشار: 2022/08/30 ساعت:
برچسب ها : ,,,
0 نظر

مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


کد امنیتی رفرش

تخفیف و مزایا

برای گرفتن تخفیف و مزایای دیگر ایمیل خود را وارد نمایید:

Friends Logo
محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما
تمامی حقوق سایت و قالب برای((ایران نما | آینما | inama)) محفوظ می‌باشد و هرگونه سؤاستفاده و کپی برداری پیگرد قانونی دارد | کپی رایت ۲۰۱۳
Sitemap Rss بهینه و سئو: ایران نما ترجمه: قالب گراف