کارمزد تراکنش های بلاک چین چیست

تبلیغات

محل تبلیغ شما

فرهنگ ایران نما

ایران نما یعنی نمایی از شکوه فرهنگی ایران باستان که به ما می آموزد:

- از ریختن آشغال و زبانه و فاضلاب و حتی آب دهان درون آبهای روان، رودخانه ها و دریا خودداری کنید.

- در مصرف آب صرفه جویی کنید و آنرا برای مصارف بی ارزش مانند شستن زمین هدر ندهید.

- در محیط زیست و اماکن سرسبزی که برای گردش میروید آشغال نریزید.

- از درختان نگهداری کنید. درخت بکارید. برای ساخت خانه، درخت و کوه ها را ویران نکنید و روی کوه یا حتی دامنه آن ساخت و ساز نکنید. برای ساخت خانه یا دید بهتر منظره، درختان را به عمد خشک نکنید.

- در آثار باستانی یادگاری ننویسید. این کار فقط یادگار بیسوادی و بی فرهنگی و بی شعوری و بی خردی شماست.

- با حیوانات مهربان باشید و برای حفظ سلامت و محیط زیست خودتان از آنها نگهداری کنید.

- عاشق میهن خود (ایران) باشید. زیرا جاییکه درآنجا به دنیا آمده اید حکم مادر شماست.

- بجای کلاه برداری و دروغ و خیانت و دزدی از دیگران ، عقل و هنر را برای درآمد بیشتر بکار ببرید.

با قرض کردن پول از دیگران شخصیت خود را ضایع نکنید و اگر هم قرض میکنید انقدر شریف باشید که آنرا پس داده و پیمان شکنی نکنید.

- ملاحظه دیگران را بکنید. یعنی با رعایت قانون، به حق و حقوق دیگران احترام بگذارید و قانونی شکنی و حق خوری را زرنگی ندانید.

- فقط به باورهای شخصی احترام کنید اما با باور و عقاید گروهی و حزبی و تحمیلی بجنگید و آنها را تکریم نکنید .

- بدانید سلامت و آسایش زندگی شما وابسته به رعایت موارد بالاست. اختیار دارید آنها را رعایت نکنید و خلاف طبیعت رفتار کنید. ولی طبیعت و چرخ گردان هم اختیار دارد تا در برابر اشتباه شما واکنش و کارما نشان دهد و تاوان اشتباه و رفتار غیر طبیعی شما را با بیماری، تصادف، سختی و مرگ غیر طبیعی پاسخ یا تلافی کند. زیرا هر موجود مادی در جهان دارای یک موجود نگهبان معنوی است که نسبت به صور مادی خود دلبستگی و وابستگی دارد. پس آسیب رساندن به صور مادی و طبیعی آنها، دشمنی، واکنش، کارما و تاوان آنها را همراه خواهد داشت. به بیان ساده، با طبیعت و چرخ گردان نجنگید چون پیروزی با چرخ فلک و طبیعت قادر و قهار و جبار است.

کارمزد تراکنش های بلاک چین چیست

ا
کارمزد تراکنش های بلاک چین چیست

کارمزد تراکنش های بلاک چین چیست؟

وقتی صحبت از شبکه های بلاک چین می شود، کارمزد تراکنش ها دو هدف اساسی را دنبال می کند. آنها به ماینرها یا اعتبارسنجی هایی که به تأیید تراکنش ها کمک می کنند و به محافظت از شبکه در برابر حملات هرزنامه کمک می کنند، پاداش می دهند.

کارمزد تراکنش ها بسته به فعالیت شبکه می تواند کوچک یا بزرگ باشد. نیروهای بازار همچنین می توانند بر هزینه هایی که پرداخت می کنید تأثیر بگذارند. در حالی که کارمزدهای بالا می تواند مانع پذیرش گسترده بلاک چین شود، کارمزدهای بسیار پایین به طور بالقوه می تواند نگرانی های امنیتی ایجاد کند.

چرا کارمزد معامله؟

کارمزد تراکنش ها جزء ضروری اکثر سیستم های بلاک چین از زمان پیدایش بوده و بوده است. به احتمال زیاد هنگام ارسال، واریز یا برداشت رمزارز با آنها برخورد کرده اید.اکثر ارزهای دیجیتال به دو دلیل مهم از کارمزد تراکنش استفاده می کنند. اول از همه، هزینه ها باعث کاهش میزان اسپم در شبکه می شود. همچنین اجرای حملات هرزنامه ای در مقیاس بزرگ را پرهزینه و پرهزینه می کند. ثانیاً، کارمزد تراکنش ها به عنوان انگیزه ای برای کاربران عمل می کند که به تأیید و اعتبار بخشیدن به تراکنش ها کمک می کند. به آن به عنوان پاداشی برای کمک به شبکه فکر کنید.

برای اکثر بلاک چین ها، کارمزد تراکنش نسبتاً ارزان است، اما بسته به ترافیک شبکه می تواند بسیار گران باشد. به عنوان یک کاربر، مبلغی که برای پرداخت به عنوان کارمزد انتخاب می کنید، اولویت تراکنش شما را در اضافه شدن به بلوک بعدی تعیین می کند. هرچه هزینه پرداختی بیشتر باشد، روند تأیید سریعتر است.

 تعداد بازديد : 96
تاریخ انتشار: 2022/08/28 ساعت:
برچسب ها : ,,
0 نظر

مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


کد امنیتی رفرش

تخفیف و مزایا

برای گرفتن تخفیف و مزایای دیگر ایمیل خود را وارد نمایید:
Friends Logo
محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما
تمامی حقوق سایت و قالب برای((ایران نما | آینما | inama)) محفوظ می‌باشد و هرگونه سؤاستفاده و کپی برداری پیگرد قانونی دارد | کپی رایت ۲۰۱۳
Sitemap Rss بهینه و سئو: ایران نما ترجمه: قالب گراف