بایننس بریج Binance Bridge

تبلیغات

فرهنگ ایران نما

ایران نما یعنی نمایی از شکوه فرهنگی ایران باستان که به ما می آموزد:

- از ریختن آشغال و زبانه و فاضلاب و حتی آب دهان درون آبهای روان، رودخانه ها و دریا خودداری کنید.

- در مصرف آب صرفه جویی کنید و آنرا برای مصارف بی ارزش مانند شستن زمین هدر ندهید.

- در محیط زیست و اماکن سرسبزی که برای گردش میروید آشغال نریزید.

- از درختان نگهداری کنید. درخت بکارید. برای ساخت خانه، درخت و کوه ها را ویران نکنید و روی کوه یا حتی دامنه آن ساخت و ساز نکنید. برای ساخت خانه یا دید بهتر منظره، درختان را به عمد خشک نکنید.

- در آثار باستانی یادگاری ننویسید. این کار فقط یادگار بیسوادی و بی فرهنگی و بی شعوری و بی خردی شماست.

- با حیوانات مهربان باشید و برای حفظ سلامت و محیط زیست خودتان از آنها نگهداری کنید.

- عاشق میهن خود (ایران) باشید. زیرا جاییکه درآنجا به دنیا آمده اید حکم مادر شماست.

- بجای کلاه برداری و دروغ و خیانت و دزدی از دیگران ، عقل و هنر را برای درآمد بیشتر بکار ببرید.

با قرض کردن پول از دیگران شخصیت خود را ضایع نکنید و اگر هم قرض میکنید انقدر شریف باشید که آنرا پس داده و پیمان شکنی نکنید.

- ملاحظه دیگران را بکنید. یعنی با رعایت قانون، به حق و حقوق دیگران احترام بگذارید و قانونی شکنی و حق خوری را زرنگی ندانید.

- فقط به باورهای شخصی احترام کنید اما با باور و عقاید گروهی و حزبی و تحمیلی بجنگید و آنها را تکریم نکنید .

- بدانید سلامت و آسایش زندگی شما وابسته به رعایت موارد بالاست. اختیار دارید آنها را رعایت نکنید و خلاف طبیعت رفتار کنید. ولی طبیعت و چرخ گردان هم اختیار دارد تا در برابر اشتباه شما واکنش و کارما نشان دهد و تاوان اشتباه و رفتار غیر طبیعی شما را با بیماری، تصادف، سختی و مرگ غیر طبیعی پاسخ یا تلافی کند. زیرا هر موجود مادی در جهان دارای یک موجود نگهبان معنوی است که نسبت به صور مادی خود دلبستگی و وابستگی دارد. پس آسیب رساندن به صور مادی و طبیعی آنها، دشمنی، واکنش، کارما و تاوان آنها را همراه خواهد داشت. به بیان ساده، با طبیعت و چرخ گردان نجنگید چون پیروزی با چرخ فلک و طبیعت قادر و قهار و جبار است.

بایننس بریج Binance Bridge   [ایران نما]

بایننس بریج Binance Bridge

ا
بایننس بریج Binance Bridge

مقدمه ای بر بایننس بریج Binance Bridge

در حال حاضر، کمی مشکل در فضای کریپتو وجود دارد. بلاک چین های مختلف واقعا نمی توانند با یکدیگر صحبت کنند. اگر تراکنش بیت کوین انجام دهید، بلاک چین اتریوم نمی تواند از وقوع آن مطلع شود. اگر کمی بزرگنمایی کنیم و به آینده نگاه کنیم، احتمالاً این مشکل به نوعی با فناوری جدید حل خواهد شد. با این حال، یک راه‌حل بسیار سریع‌تر که در حال حاضر در دسترس است، سکه‌ها و توکن‌های پیچیده‌شده است.

توکن‌های پیچیده به شما امکان می‌دهند از سکه‌ها و توکن‌های بومی سایر بلاک‌چین‌ها به‌عنوان توکن در زنجیره‌های مختلف، مانند زنجیره هوشمند بایننس استفاده کنید. قبلاً دیده‌ایم که چگونه این می‌تواند با BTC توکن‌شده در اتریوم کار کند. پروژه پل بایننس این مفهوم را به زنجیره بایننس و زنجیره هوشمند بایننس معرفی می کند.

پروژه پل بایننس Binance Bridge چیست؟

پروژه پل بایننس یک سرویس پل زدن زنجیره ای است که هدف آن افزایش قابلیت همکاری بین بلاک چین های مختلف است. اساساً این امکان را به هر کسی می‌دهد تا سکه‌های انتخاب شده را به توکن‌های پیچیده (یا «توکن‌های میخ‌شده») تبدیل کند تا در زنجیره بایننس و زنجیره هوشمند بایننس استفاده شود. این دارایی های دیجیتالی مانند BTC، ETH، LTC، XRP، LINK، ATOM، DOT، XTZ، ONT و موارد دیگر را به اکوسیستم زنجیره بایننس می آورد.

با استفاده از پروتکل پل بایننس، تنها با چند کلیک می‌توانید به نقدینگی زنجیره‌ای متقابل در زنجیره بایننس و زنجیره هوشمند بایننس دسترسی پیدا کنید.

پروژه پل بایننس یا Binance Bridge چگونه کار می کند؟

قرار دادن یک سکه یا توکن در نسخه زنجیره بایننس در واقع کاملاً ساده است. با استفاده از سرویس پل بایننس، می توانید دارایی های رمزنگاری شده را بین بلاک چین بومی و زنجیره هوشمند بایننس/بایننس تبدیل کنید. به عنوان مثال، اگر USDT را از اتریوم به زنجیره هوشمند بایننس منتقل کنید، بایننس پل از تبدیل زنجیره ای اتریوم ERC-20 به بایننس BEP-2 یا BEP-20 پشتیبانی می کند. شایان ذکر است که این سکه های پیچیده شده توسط سکه ها و توکن های واقعی در آدرس های عمومی پشتیبانی می شوند.

در حال حاضر، پروژه پل بایننس از انتقال زنجیره ای متقابل ERC-20 و TRC-20 پشتیبانی می کند. همانطور که قبلاً می دانید، ERC-20 یک استاندارد توکن بسیار محبوب در اتریوم است. TRC-20 استاندارد مشابهی برای شبکه TRON است. و انتقال زنجیره ای متقابل TRC-20. همانطور که قبلاً می دانید، ERC-20 یک استاندارد توکن بسیار محبوب در اتریوم است. TRC-20 استاندارد مشابهی برای شبکه TRON است.

اگر مایل به سرمایه گذاری امن و قانونی و کسب درآمد از ارزهای دیجیتال هستید میتوانید از ماینر هلیوم زیر استفاده کنید.تعداد بازديد : 105
تاریخ انتشار: 2022/02/23 ساعت:
برچسب ها : ,,,
0 نظر

مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


کد امنیتی رفرش

تخفیف و مزایا

برای گرفتن تخفیف و مزایای دیگر ایمیل خود را وارد نمایید:

Friends Logo
محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما
تمامی حقوق سایت و قالب برای((ایران نما | آینما | inama)) محفوظ می‌باشد و هرگونه سؤاستفاده و کپی برداری پیگرد قانونی دارد | کپی رایت ۲۰۱۳
Sitemap Rss بهینه و سئو: ایران نما ترجمه: قالب گراف