تحصیل در کانادا

تبلیغات

فرهنگ ایران نما

ایران نما یعنی نمایی از شکوه فرهنگی ایران باستان که به ما می آموزد:

- از ریختن آشغال و زبانه و فاضلاب و حتی آب دهان درون آبهای روان، رودخانه ها و دریا خودداری کنید.

- در مصرف آب صرفه جویی کنید و آنرا برای مصارف بی ارزش مانند شستن زمین هدر ندهید.

- در محیط زیست و اماکن سرسبزی که برای گردش میروید آشغال نریزید.

- از درختان نگهداری کنید. درخت بکارید. برای ساخت خانه، درخت و کوه ها را ویران نکنید و روی کوه یا حتی دامنه آن ساخت و ساز نکنید. برای ساخت خانه یا دید بهتر منظره، درختان را به عمد خشک نکنید.

- در آثار باستانی یادگاری ننویسید. این کار فقط یادگار بیسوادی و بی فرهنگی و بی شعوری و بی خردی شماست.

- با حیوانات مهربان باشید و برای حفظ سلامت و محیط زیست خودتان از آنها نگهداری کنید.

- عاشق میهن خود (ایران) باشید. زیرا جاییکه درآنجا به دنیا آمده اید حکم مادر شماست.

- بجای کلاه برداری و دروغ و خیانت و دزدی از دیگران ، عقل و هنر را برای درآمد بیشتر بکار ببرید.

با قرض کردن پول از دیگران شخصیت خود را ضایع نکنید و اگر هم قرض میکنید انقدر شریف باشید که آنرا پس داده و پیمان شکنی نکنید.

- ملاحظه دیگران را بکنید. یعنی با رعایت قانون، به حق و حقوق دیگران احترام بگذارید و قانونی شکنی و حق خوری را زرنگی ندانید.

- فقط به باورهای شخصی احترام کنید اما با باور و عقاید گروهی و حزبی و تحمیلی بجنگید و آنها را تکریم نکنید .

- بدانید سلامت و آسایش زندگی شما وابسته به رعایت موارد بالاست. اختیار دارید آنها را رعایت نکنید و خلاف طبیعت رفتار کنید. ولی طبیعت و چرخ گردان هم اختیار دارد تا در برابر اشتباه شما واکنش و کارما نشان دهد و تاوان اشتباه و رفتار غیر طبیعی شما را با بیماری، تصادف، سختی و مرگ غیر طبیعی پاسخ یا تلافی کند. زیرا هر موجود مادی در جهان دارای یک موجود نگهبان معنوی است که نسبت به صور مادی خود دلبستگی و وابستگی دارد. پس آسیب رساندن به صور مادی و طبیعی آنها، دشمنی، واکنش، کارما و تاوان آنها را همراه خواهد داشت. به بیان ساده، با طبیعت و چرخ گردان نجنگید چون پیروزی با چرخ فلک و طبیعت قادر و قهار و جبار است.

تحصیل در کانادا   [ایران نما]

تحصیل در کانادا

ا
تحصیل در کانادا

یکی از کشورهایی که استاندارد بالایی از نظر تحصیلی، کاری و رفاهی دارد کاناداست. با این که چند سال اخیر گرفتن ویزای کانادا کمی سخت شده اما همچنان این کشور گزینه اول متخصصان و دانشجویان نخبه میباشد. مهاجرت با ویزای تحصیلی در تمام مقاطع تحصیلی ممکن است ولی اخذ ویزا از موسسات آموزشی و دانشگاه‌های معتبر به شرایطی نیاز دارد.

یکی از دغدغه های مهم دانش آموزان و هم چنین دانشجویان گرفتن تصمیم برای انتخاب کشور با هدف ادامه تحصیل می باشد. البته کشور کانادا از نظام آموزشی دو زبانه (انگلیسی، فرانسه) و بالاترین استاندارد تحقیقاتی در دنیا بهره مند است به همین دلیل به یکی از ۵ مقصد اصلی دانشجویان و دانش آموزان برای دریافت ویزای تحصیلی کانادا تبدیل شده است.

ویزای تحصیلی کانادا چیست؟
یکی از انواع ویزای موقت کانادا، ویزای تحصیلی میباشد که نوعی جواز موقت برای زندگی و همین طور تحصیل است که در اختیار افراد محصل یا دانشجو  قرار می گیرد تا در کنار والدین و با خیال آسوده به تحصیل در مقاطع مختلف تمرکز کنند.

دانش آموزان در کشور کانادا لازم است که از سن ۶ تا ۱۸ سالگی به مدرسه بروند و سال تحصیلی آنها نیز در ماه سپتامبر در مدارس کانادا شروع میشود. اگرچه مدارس تقریبا 3 مرحله در سال پذیرش دارند که این نسبت به نوع مدرسه یا کالج یا دانشگاه متفاوت است و میتواند پاییز، بهار یا زمستان باشد. البته بعضی دوره های اختصاصی هم در تابستان ارائه میشوند. در شهر تورونتو دانش آموزان فرهنگ های متفاوت یکدیگر را فرا میگیرند و در صورت آشنا شدن با دوستان و افراد جدید به یک نوع نگرش از زندگی دست پیدا می کنند، معمولا در مدارس شهر تورنتو معلمان و کارمندان را با توجه به مسلط بودن زبان خارجی استخدام میکنند.

برای مشاوره کامل و رایگان در واتساپ با ما تماس بگیرید:

مهاجرت به کاناداتعداد بازديد : 143
تاریخ انتشار: 2021/11/24 ساعت:
برچسب ها : ,,,
0 نظر

مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


کد امنیتی رفرش

تخفیف و مزایا

برای گرفتن تخفیف و مزایای دیگر ایمیل خود را وارد نمایید:

Friends Logo
محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما
تمامی حقوق سایت و قالب برای((ایران نما | آینما | inama)) محفوظ می‌باشد و هرگونه سؤاستفاده و کپی برداری پیگرد قانونی دارد | کپی رایت ۲۰۱۳
Sitemap Rss بهینه و سئو: ایران نما ترجمه: قالب گراف