آموزش آنلاین اصول و فنون گفتگو و متقاعدسازی

تبلیغات

فرهنگ ایران نما

ایران نما یعنی نمایی از شکوه فرهنگی ایران باستان که به ما می آموزد:

- از ریختن آشغال و زبانه و فاضلاب و حتی آب دهان درون آبهای روان، رودخانه ها و دریا خودداری کنید.

- در مصرف آب صرفه جویی کنید و آنرا برای مصارف بی ارزش مانند شستن زمین هدر ندهید.

- در محیط زیست و اماکن سرسبزی که برای گردش میروید آشغال نریزید.

- از درختان نگهداری کنید. درخت بکارید. برای ساخت خانه، درخت و کوه ها را ویران نکنید و روی کوه یا حتی دامنه آن ساخت و ساز نکنید. برای ساخت خانه یا دید بهتر منظره، درختان را به عمد خشک نکنید.

- در آثار باستانی یادگاری ننویسید. این کار فقط یادگار بیسوادی و بی فرهنگی و بی شعوری و بی خردی شماست.

- با حیوانات مهربان باشید و برای حفظ سلامت و محیط زیست خودتان از آنها نگهداری کنید.

- عاشق میهن خود (ایران) باشید. زیرا جاییکه درآنجا به دنیا آمده اید حکم مادر شماست.

- بجای کلاه برداری و دروغ و خیانت و دزدی از دیگران ، عقل و هنر را برای درآمد بیشتر بکار ببرید.

با قرض کردن پول از دیگران شخصیت خود را ضایع نکنید و اگر هم قرض میکنید انقدر شریف باشید که آنرا پس داده و پیمان شکنی نکنید.

- ملاحظه دیگران را بکنید. یعنی با رعایت قانون، به حق و حقوق دیگران احترام بگذارید و قانونی شکنی و حق خوری را زرنگی ندانید.

- فقط به باورهای شخصی احترام کنید اما با باور و عقاید گروهی و حزبی و تحمیلی بجنگید و آنها را تکریم نکنید .

- بدانید سلامت و آسایش زندگی شما وابسته به رعایت موارد بالاست. اختیار دارید آنها را رعایت نکنید و خلاف طبیعت رفتار کنید. ولی طبیعت و چرخ گردان هم اختیار دارد تا در برابر اشتباه شما واکنش و کارما نشان دهد و تاوان اشتباه و رفتار غیر طبیعی شما را با بیماری، تصادف، سختی و مرگ غیر طبیعی پاسخ یا تلافی کند. زیرا هر موجود مادی در جهان دارای یک موجود نگهبان معنوی است که نسبت به صور مادی خود دلبستگی و وابستگی دارد. پس آسیب رساندن به صور مادی و طبیعی آنها، دشمنی، واکنش، کارما و تاوان آنها را همراه خواهد داشت. به بیان ساده، با طبیعت و چرخ گردان نجنگید چون پیروزی با چرخ فلک و طبیعت قادر و قهار و جبار است.

آموزش آنلاین اصول و فنون گفتگو و متقاعدسازی

ا
آموزش آنلاین اصول و فنون گفتگو و متقاعدسازی

آموزش گروه مدیران برتر با همکاری کارشناسان و استادان دانشگاه اقدام به برگذاری کارگاه های آموزشی به صورت آنلاین و برخط با محتوای تصویری و متنی و برای جامعه هدف : مدیران، متقاضیان کسب و کار، کارمندان و متقاضیان ارتقاء سطح کاری، مهارت های فردی کلیه افراد جامعه و همچنین در مورد تحصیلی شامل آموزشهای درسی از پیش دبستانی تا دانشگاه و دروس دانشگاهی میکند.

افزون براین آموزشهای مسائل تربیتی، خانواده، خوشنویسی ، نقاشی و مشابه اینها را دارد. بخش دیگری نیز با عنوان زبانهای خارجی دارد که در آن هم آموزشهای ترمیک، آنلاین و محتوای دانلودی در زبانهای انگلیسی، فرانسه، آلمانی، ترکی استانبولی، اسپانیولی در رده های مدیران، کودکان و بزرگسالان برگذار میشود . این گروه طی قراردادی که با مرکز آموزش مدیریت دارد 72 دوره از آموزشهای این مرکز را نیز آموزش می دهد که در نهایت افراد پس از قبولی در آزمون، از مرکز مدیریت مدرک آن را دریافت میکند.

دوره آنلاین اصول و فنون مذاکره و متقاعد سازی

دوره زبان بدن و آداب معاشرت

تکنیک های تصمیم گیری و حل مساله

دوره اصول و فنون مذاکرهتعداد بازديد : 146
تاریخ انتشار: 2021/10/09 ساعت:
برچسب ها : ,,,,
0 نظر

مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


کد امنیتی رفرش

تخفیف و مزایا

برای گرفتن تخفیف و مزایای دیگر ایمیل خود را وارد نمایید:

Friends Logo
محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما
تمامی حقوق سایت و قالب برای((ایران نما | آینما | inama)) محفوظ می‌باشد و هرگونه سؤاستفاده و کپی برداری پیگرد قانونی دارد | کپی رایت ۲۰۱۳
Sitemap Rss بهینه و سئو: ایران نما ترجمه: قالب گراف