روشهای مهاجرت به کانادا

تبلیغات

محل تبلیغ شما

فرهنگ ایران نما

ایران نما یعنی نمایی از شکوه فرهنگی ایران باستان که به ما می آموزد:

- از ریختن آشغال و زبانه و فاضلاب و حتی آب دهان درون آبهای روان، رودخانه ها و دریا خودداری کنید.

- در مصرف آب صرفه جویی کنید و آنرا برای مصارف بی ارزش مانند شستن زمین هدر ندهید.

- در محیط زیست و اماکن سرسبزی که برای گردش میروید آشغال نریزید.

- از درختان نگهداری کنید. درخت بکارید. برای ساخت خانه، درخت و کوه ها را ویران نکنید و روی کوه یا حتی دامنه آن ساخت و ساز نکنید. برای ساخت خانه یا دید بهتر منظره، درختان را به عمد خشک نکنید.

- در آثار باستانی یادگاری ننویسید. این کار فقط یادگار بیسوادی و بی فرهنگی و بی شعوری و بی خردی شماست.

- با حیوانات مهربان باشید و برای حفظ سلامت و محیط زیست خودتان از آنها نگهداری کنید.

- عاشق میهن خود (ایران) باشید. زیرا جاییکه درآنجا به دنیا آمده اید حکم مادر شماست.

- بجای کلاه برداری و دروغ و خیانت و دزدی از دیگران ، عقل و هنر را برای درآمد بیشتر بکار ببرید.

با قرض کردن پول از دیگران شخصیت خود را ضایع نکنید و اگر هم قرض میکنید انقدر شریف باشید که آنرا پس داده و پیمان شکنی نکنید.

- ملاحظه دیگران را بکنید. یعنی با رعایت قانون، به حق و حقوق دیگران احترام بگذارید و قانونی شکنی و حق خوری را زرنگی ندانید.

- فقط به باورهای شخصی احترام کنید اما با باور و عقاید گروهی و حزبی و تحمیلی بجنگید و آنها را تکریم نکنید .

- بدانید سلامت و آسایش زندگی شما وابسته به رعایت موارد بالاست. اختیار دارید آنها را رعایت نکنید و خلاف طبیعت رفتار کنید. ولی طبیعت و چرخ گردان هم اختیار دارد تا در برابر اشتباه شما واکنش و کارما نشان دهد و تاوان اشتباه و رفتار غیر طبیعی شما را با بیماری، تصادف، سختی و مرگ غیر طبیعی پاسخ یا تلافی کند. زیرا هر موجود مادی در جهان دارای یک موجود نگهبان معنوی است که نسبت به صور مادی خود دلبستگی و وابستگی دارد. پس آسیب رساندن به صور مادی و طبیعی آنها، دشمنی، واکنش، کارما و تاوان آنها را همراه خواهد داشت. به بیان ساده، با طبیعت و چرخ گردان نجنگید چون پیروزی با چرخ فلک و طبیعت قادر و قهار و جبار است.

روشهای مهاجرت به کانادا

ا
روشهای مهاجرت به کانادا

راههای مهاجرت به کانادا

1. مهاجرت به کانادا با اسپانسرشیپ: کسانی که اقامت دائم کانادا دارند یا شهروند کانادایی هستند، میتوانند والدین یا همسر خود را از این راه برای دریافت اقامت کانادا اسپانسر کنند.

2. مهاجرت به کانادا با اکسپرس اینتری: این روش مهاجرتی کانادا، سریعترین و ارزانترین روش مهاجرت به کانادا میباشد که بر مبنای سیستم امتیاز بندی و با اقامت دائم کانادا همراه است.

3. مهاجرت به کانادا با سرمایه گذاری و کارآفرینی: این روش مهاجرتی کانادا سرمایه محور بوده و مهمترین موضوع داشتن سرمایه کافی همراه با سوابق مدیریتی است. شما در این برنامه مهاجرتی کانادا، میتوانید یک بیزینس را در کانادا از صفر راه اندازی کرده و یا خریداری کنید. البته قوانین هر استان در کانادا با استان دیگر کاملا متفاوت است.

4. مهاجرت به کانادا با استارتاپ ویزا: این روش هم سرمایه محور و در حال حاضر یکی از بهترین روشهای دریافت اقامت دائم کانادا میباشد. یعنی با ارائه یک بیزینس پلن استارتاپی، میتوانید اقامت دائم کانادا را دریافت کنید.

5. مهاجرت به کانادا با ثبت شرکت ( owner operato – ICT ): این برنامه مهاجرتی نیز، سرمایه محور بوده اما نسبت به برنامه کارآفرینی کانادا سرمایه کمتری نیاز دارید. در این برنامه مهاجرتی ارائه مدرک زبان الزامی نیست و با خرید یا راه اندازی بیزینس و مشاغل کوچک در کانادا یا اخذ نمایندگی آن می توانید از این شیوه برای دریافت ویزای کار کانادا و پلن مهاجرتی خود برنامه ریزی کنید.

6. مهاجرت به کانادا با ویزای تحصیلی کانادا: یکی از متداول ترین روشهای مهاجرتی، گرفتن اقامت کانادا پس از گذراندن دوره های تحصیلی میباشد و پس از فارغ التحصیلی در مراکز آموزشی کانادا، با کسب امتیازات لازمه، میتوانید برای اقامت دائم کانادا اقدام کنید.

7. مهاجرت کانادا با خود اشتغالی: این برنامه مهاجرتی ویژه هنرمندان، ورزشکاران و یا کسانی است که در این حیطه فعالیت جدی داشته و توانسته اند از این راه درآمد داشته باشند. این برنامه مهاجرت ابتدا با اقامت دائم کانادا همراه است که البته اداره مهاجرت کانادا برای این برنامه مهاجرتی بسیار سختگیر است.

8. مهاجرت کاری به کانادا: در این برنامه مهاجرتی اگر از یک کارفرمای واجد شرایط پیشنهاد کاری (فرصت شغلی) یعنی دعوت نامه کاری دریافت کنید، میتوانید برای ویزای کار کانادا اقدام کنید، البته در برخی استان ها مثل استانهای آتلانتیک کانادا آغاز این پروسه میتواند با اقامت دائم همراه باشد.

در پایان توجه داشته باشید که انتخاب درست برنامه مهاجرتی با توجه به شرایط هر فرد کاملا متفاوت و اهمیت بسیاری دارد. اگر برنامه مهاجرتی خود را به درستی تعیین نکنید، ممکن است با هزینه های بی نتیجه بسیاری روبرو شوید و زمان را برای رسیدن به اقامت کانادا از دست بدهید. پس سفارش میشود پیش از هرگونه اقدام مهاجرتی، مشاوره کارشناسی رایگان ما را دریافت کنید تا بهترین راه مهاجرت کانادا را با توجه به شرایط شما نشان دهیم.تعداد بازديد : 121
تاریخ انتشار: 2021/09/04 ساعت:
برچسب ها : ,,,,,,,,,,,,
0 نظر

مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


کد امنیتی رفرش
Friends Logo
محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما
تمامی حقوق سایت و قالب برای((ایران نما | آینما | inama)) محفوظ می‌باشد و هرگونه سؤاستفاده و کپی برداری پیگرد قانونی دارد | کپی رایت ۲۰۱۳
Sitemap Rss بهینه و سئو: ایران نما ترجمه: قالب گراف