فروش زمین روستایی در سوغنلو اردبیل

تبلیغات

محل تبلیغ شما

فرهنگ ایران نما

فرهنگ و شعور ایران باستان خود را داشته باشید و از ریختن آشغال و زبانه و فاضلاب و حتی آب دهان درون آبهای روان، رودخانه ها و دریا خودداری کنید.

- فرهنگ و شعور ایران باستان خود را داشته باشید و در مصرف آب صرفه جویی کنید.

- فرهنگ و شعور ایران باستان خود را داشته باشید و در محیط زیست و اماکن سرسبزی که برای گردش میروید آشغال نریزید.

- فرهنگ و شعور ایران باستان خود را داشته باشید و از درختان نگهداری کنید. درخت بکارید و برای ساخت خانه یا دید بهتر منظره، درختان را به عمد خشک نکنید.

- فرهنگ و شعور ایران باستان خود را داشته باشید و برای ساخت خانه، درخت و کوه ها را ویران نکنید و روی کوه یا حتی دامنه آن ساخت و ساز نکنید.

- فرهنگ و شعور ایران باستان خود را داشته باشید و با حیوانات مهربان باشید و برای حفظ سلامت و محیط زیست خودتان از آنها نگهداری کنید.

- فرهنگ و شعور ایران باستان خود را داشته باشید و عاشق میهن (ایران) باشید. زیرا جاییکه درآنجا به دنیا آمده اید حکم مادر شماست.

- فرهنگ و شعور ایران باستان خود را داشته باشید و بجای کلاه برداری و دروغ و خیانت و دزدی از دیگران ، عقل و هنر را برای درآمد بیشتر بکار ببرید.

فرهنگ و شعور ایران باستان خود را داشته باشید و با قرض کردن پول از دیگران شخصیت خود را ضایع نکنید و اگر هم قرض میکنید انقدر شریف باشید که آنرا پس داده و پیمان شکنی نکنید.

- فرهنگ و شعور ایران باستان خود را داشته باشید و ملاحظه دیگران را بکنید. یعنی با رعایت قانون، به حق و حقوق دیگران احترام بگذارید و قانونی شکنی و حق خوری را زرنگی ندانید.

- فرهنگ و شعور ایران باستان خود را داشته باشید و فقط به باورهای شخصی احترام کنید اما با باور و عقاید گروهی و حزبی و تحمیلی بجنگید و آنها را تکریم نکنید .

- فرهنگ و شعور ایران باستان خود را داشته باشید و بدانید سلامت و آسایش زندگی شما وابسته به رعایت موارد بالاست. اختیار دارید آنها را رعایت نکنید و خلاف طبیعت رفتار کنید. ولی طبیعت و چرخ گردان هم اختیار دارد تا در برابر اشتباه شما واکنش و کارما نشان دهد و تاوان اشتباه و رفتار غیر طبیعی شما را با بیماری، تصادف، سختی و مرگ غیر طبیعی پاسخ یا تلافی کند. زیرا هر موجود مادی در جهان دارای یک موجود نگهبان معنوی است که نسبت به صور مادی خود دلبستگی و وابستگی دارد. پس آسیب رساندن به صور مادی و طبیعی آنها، دشمنی، واکنش، کارما و تاوان آنها را همراه خواهد داشت. به بیان ساده، با طبیعت و چرخ گردان نجنگید چون پیروزی با چرخ فلک و طبیعت قادر و قهار و جبار است.

فروش زمین روستایی در سوغنلو اردبیل

ا
فروش زمین روستایی در سوغنلو اردبیل
زمین روستایی 500 متر مربع - اردبیل - سوغانلو
قیمت: 25,000,000 تومان
بهترین فرصت برای خريدارگرامي می باشد جهت ساخت ویلا دریکی از خوش آب و هواترین و سرسبزترین نقاط کشور 

محل دقیق زمین :فاصله این زمین تا منطقه توریستی سرعین 20 دقیقه می باشد ! و بهترین مکان برای ساخت ویلا-باغ - خانه - کارگاه - دامداری و ... می باشد !
لطفا"چنانچه قصد خریددارید فرم راتکمیل نمائید و باماتماس حاصل نمائید.
به نظر شما این زمین متری چند می ارزه !!!؟ آیا فکر نمی کنید دیگر چنین فرصتی پیش نخواهد آمد !؟
روستاي سوغانلو.
سوغانلو : سوغانلو. دهی است جزء شهرستان گورائیم بخش مرکزی شهرستان اردبیل . دارای 384 تن ! سکنه . آب از چشمه . محصول آنجا ميوه و غلات . شغل اهالی زراعت و گله داری است (لغت نامه دهخدا).

فاصله این زمین تا منطقه توریستی سرعین 20 دقیقه می باشد ! و بهترین مکان برای ساخت ویلا-باغ - خانه - کارگاه - دامداری و ... می باشد ! لطفا"چنانچه قصد خریددارید فرم راتکمیل نمائید و باماتماس حاصل نمائید. به نظر شما این زمین متری چند می ارزه !!!؟ آیا فکر نمی کنید دیگر چنین فرصتی پیش نخواهد آمد !؟ اولویت با کسی می باشد که نسبت به خرید و پرداخت بیعانه و دیدن زمین تعجیل نماید ! جهت دیدن زمین می بایست به آدرس زیر مراجعه شود : اردبیل (زادگاه حسین رضازاده و علی دایی) - کوهپایه های سبلان - یکی ازروستاهای نزدیک سرعین ! وقلعه تاریخی ، توریستی بوینی یوغون ! - جهت دریافت آدرس دقیق زمين فرم سفارش راتکمیل نموده و تماس حاصل نمائید.

آیا می خواهید ویلای شما نردیک به منطقه توریستی سرعین باشید !؟
آیا می خواهید تفرجگاه شما نزدیک به پیست اسکی آلوارس باشد !؟
آیا می خواهید محل سکونت شمادرمجاورت قلعه چند هزارساله کورعباسلو باشد !؟
تاریخی ، تفریحی ، - هوای پاک -آب چشمه های سبلان !
به هرحال تصمیم باشماست ! و فراموش نکنیم که خیلی زود دیر می شود !
لطفا"چنانچه قصد خریددارید فرم راتکمیل نمائید و باماتماس حاصل نمائید. به نظر شما این زمین متری چند می ارزه !!!؟ آیا فکر نمی کنید دیگر چنین فرصتی پیش نخواهد آمد !؟


•نزدیک بودن به منطقه توریستی سرعین
•عقد قراردادرسمی درکوتاهترین زمان ممکن !!!
•نزدیک بودن به پیست اسکی آلوارس دامنه سبلان
•واقع در کوهپایه های سرسبز سبلان بادید عالی ، " بالای جاده آسفالته "
•خودرا به دامنه طبیعت بسپارید و تعطیلات خودرادربهترین آب وهواسپری نمائید!
•مدعي هستيم تاريخ روستا مربوط به 2000 سال قبل از ميلاد مي باشد . علائم دال برادعا
•هزينه سند بنچاق برعهده خريدارمي باشد سندابتدايي شورايي و بدون هزينه مي باشد ....
•آب چشمه ، تلفن ، برق ، گاز
•سكوت طبيعت ، محلي دنج ، چشم اندازي زيبا همچون قجل و بويني يوغون
•تاريخي سياحتي توريستي
•آماده شراكت جهت ساخت و فروش ويلا و يا اجاره ويلا جهت صنعت گردشگري و ...

ازنظر سرمايه گذاري : زمين حكم طلاروداره .
نه قابليت واردات داره نه قابليت صادرات ! فقط و فقط مختص ايرانيان .
تاريخ منطقه مربوط به 2800 سال قبل از ميلاد مي باشد و اخيرا" باستان شناسي تاريخ منطقه را 40 هزارسال قبل ثبت نموده است (منبع وي كي پديا)

عصر مفرغ ، عصر آهن ، دوره هخامنشي ، جاده ابريشم ، جاده شاهي ، اولين شهر لوله كشي شده آب كه برمي گرده به دوره صفوي .

آب و هوا در گرمترين زمان 38 و در سردترين زمان -33 درجه مي باشد

http://fa.wikipedia.org/wiki/اردبيل

مشتری گرامی پیشنهاد فروشنده :
*سند شورایی* که همان قولنامه ممهور به مهر شورا می باشد معتبر می باشد ، شما با همان سند شورایی می توانید هر اقدامی را برای زمین خریداری شده انجام دهید و نیازی به اخذ سند شش دانگ نمی بینیم ، اما چنانچه قصد اخذ سند شش دانگ را دارید با همان سند اولیه می توانید اقدام نمائید و هزینه آن بر عهده مشتری می باشد ، همکاری لازم نیز جهت اخذ سند شش دانگ انجام خواهد پذیرفت .


موفق پیروز سربلند و شاد باشید .

آب و هواي پاك
آرامش خيال
آب چشمه
كوهپايه هاي سبلان
توريستي
تاريخي
گردشگري
سرمايه گذاري
شراكت درساخت
هزينه اخذ سند شش دانگ برعهده خريدار مي باشد
فروشنده زمین مالک زمین می باشد و هیچ نوع ابهامی وجود ندارد
خرید


تعداد بازديد : 169
تاریخ انتشار: 04 / 02 ساعت:
برچسب ها : ,
0 نظر

بخش نظرات این مطلب


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
Friends Logo
محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما محل لگوهای شما
تمامی حقوق سایت و قالب برای((ایران نما | آینما | inama)) محفوظ می‌باشد و هرگونه سؤاستفاده و کپی برداری پیگرد قانونی دارد | کپی رایت ۲۰۱۳
Sitemap Rss بهینه و سئو: ایران نما ترجمه: قالب گراف